image

Welke stichtingen steunen wij?

Regelmatig zullen wij lootjes trekken voor 1 of meerdere keren een bedrag van € 5,00, dat zal als volgt gebeuren:
Elke stichting kan zich aanmelden om mee te doen aan deze verloting. Enige voorwaarde daaraan is dat de stichting ook actief bekend maakt dat er een samenwerking loopt met Vagebond Jewels, en op deze manier nieuwe leden/kopers/bezoekers werft. Ik maak voor de betreffende stichting dan een lootje aan, en deze zal in een pot gedaan worden. Wanneer er voldoende in de 'spaarpot' zit, zullen er 1 of meerdere lootjes getrokken worden die vervolgens een bedrag van € 5,00 gedoneerd zullen krijgen.

Stichtingen die hieraan meedoen zijn:

Dieren:
- Stichting De Zwarte Kat (https://www.facebook.com/De-Zwarte-Kat-135512343177933/)
- Stichting Friends of Animals (http://www.friendsofanimals.nl/)
- Stichting Bikers for Animals (http://www.bikersforanimals.nl/)
- Stichting Binx (https://www.facebook.com/www.binx.eu/?fref=ts)
- Dier in de kou (https://www.facebook.com/elsdierindekou/?fref=ts)
- Stichting Kittenopvang Miauw (https://www.facebook.com/Stichting-Kittenopvang-Miauw-283323955036678/)
- Kattenopvang Waasland (http://www.kattenopvangwaasland.com)
- Dogs Adoptions Nederland (http://www.dogsadoptionsnederland.nl)
- Stichting Hond in Nood (http://www.stichtinghondinnood.nl)
- Stichting Kattenbos Groningen: (http://www.stichtingkattenbos.nl)
- Stichting Dierenthuis (http://www.dierenthuis.nl)
- Stichting Fuertedogs (http://www.fuertedogs.com)
- Dog Rescue Greece (http://www.dogrescuegreece.nl)
- Remi Moldova (http://www.remimoldova.com)
- Greek Cat Rescue (http://www.greekcatrescue.com/)
- Romanian Animal Rescue (RAR) (http://www.romaniaanimalrescue.com)
- Villa Vagebond (http://www.vagebond.com)
- Happy Dog Maspalomas (https://www.facebook.com/happydogmaspalomas/?fref=ts)
- Stichting de Kattenbrigade (https://www.facebook.com/dekattenbrigade.opvang?fref=ts)
- Stichting Spain Meets Holland (http://www.stichtingspainmeetsholland.nl/)
- Villa Vacht (http://villavacht.nl/)
- Stichting Dierenopvang Bosnie (http://www.zwerfdieren.com)
- Huize Zwerfhond (http://www.huizezwerfhond.nl/)
- Dierensteun La Vida (http://dierensteunlavida.nl/)
- Deissima Roxana, hondenopvang in Roemenie (https://www.facebook.com/deissima.roxana?fref=ts)
- Stichting Hulphond (http://hulphond.nl/)
- Mirtos Animal Project (http://www.mirtos.nu/)
- Atlas Animal Project (http://www.atlasanimalproject.nl/)
- Amor Para Perros (https://www.facebook.com/liefdevoorhonden/)
- Vida Nova (http://www.vidanova-honden.nl/)
- Gran Canaria Pets (https://www.facebook.com/Gran-Canaria-Pets-198666716875328/?fref=ts)
- Stichting Hanna, Dierentehuis de 8e hemel (http://www.stichtinghanna.nl/) (https://www.facebook.com/dierentehuisdeachtstehemel/?fref=ts)
- Stichting Animal Fellows (http://animalfellows.com/)
- Angel's Choice (https://www.facebook.com/Angelschoicenl/?fref=ts)
- Stichting Dierenhulp (https://dierenhulp.nl/index.php?pg)
- Stichting POA (http://www.stichtingpoa.nl/)
- Stichting Kansarme Dieren (http://www.kansarmedieren.nl/)
- Stichting Huis voor dieren (https://www.facebook.com/huisvoordieren)
- Anja Biezeman (rescue voor katten en honden) (https://www.facebook.com/anja.biezeman)

Gezondheid:
- Stichting KIKA (http://www.kika.nl)
- Stichting Make a Wish (http://makeawishnederland.org)

Welzijn:
- Stichting Light Up Uganda (https://www.facebook.com/LightupUganda)
- Stichting Ayubowan Sri Lanka (http://www.ayubowansrilanka.nl/)
- God's Care Children Foundation Uganda (https://www.facebook.com/Omwanawenkya/)